Rozdělení prostředků z fondu Pomáhej s humorem

"Pomáhej s humorem",  tedy bav se a pomoz těm, kdo to opravdu potřebují. Finanční prostředky tomuto fondu Konta Bariéry vynáší televizní zábavný pořad, společně s prodejem červených nosů - symbolu Konta Bariéry.  

Rada Konta Bariéry na zasedání 10. února 2016 rozhodla o vyhlášení výběrového řízení na rozdělení prostředků z výnosu benefičního televizního pořadu Konta Bariéry a prodeje nosů. Žádosti o příspěvek přijímá do 31. března 2016.

O výsledcích výběrového řízení rozhodne Rada Konta Bariéry na zasedání 27. dubna 2016. Z tohoto fondu Konto Bariéry tradičně podporuje organizace, které poskytují služby lidem s handicapem či jinak přispívají k jejich kvalitnějšímu životu. Tentokrát jsou příspěvky určeny pro licencované poskytovatele registrovanésociální služby osobní asistence dle zákona č. 108/2006 Sb.

Celková částka k rozdělení je 2 miliony korun. K žádosti prosím přiložte vyjádření dvou nezávislých garantů, např. představitelů obcí, významných neziskových organizací, církevních organizací, akademických institucí a dalších. 

Žádosti o příspěvek můžete posílat do 31. března 2016.

Příloha zprávy: 
Kategorie: 
Hodnocení: 

HaSIM newsletter

Mějte přehled o našich novinkách!