Nový vzdělávací online portál pro lékaře - EDUMEDIC.CZ

Před několika týdny byl spuštěn jeden z projektů firmy Health communication. Projekt Edumedic je zaměřen na celoživotní vzdělávání lékařů bez omezení místa a času. Lékaři pomocí videopřednášek mohou studovat z pohodlí domova, z ordinace či na cestě z práce a všude tam, kde je možné připojení k internetu. Ke studiu si lékaři mohou vybrat kromě videoprezentací, také studium pomocí textu či power pointové prezentace.

Na portálu Edumedic lze studovat odborné přednášky, které jsou akreditované ČLK a jsou jim přiděleny konkrétní kredity. Certifikát za úspěšně absolvovanou přednášku je ihned online k dispozici. 

Kromě odborných přednášek nabízí portál i přednášky z oblasti psychologie a osobního rozvoje, záběry z operací či kazuistiky. Po úspěšném absolvování testu Vám systém automaticky vystaví certifikát na Vaše jméno s počtem kreditů.

Cílem projektu Edumedic je navázat na klasické kongresy pro lékaře a umožnit lékařům, kteří se kongresů v daném čase a na daném místě nemohli zúčastnit, vzdělávat se online na stejná nebo podobná témata.  Díky portálu je vzdělávání pro lékaře přístupnější a mohou si ho více přizpůsobit k ohledu svých časových možností.

Již nyní můžete na portálu vystudovat 5 odborných akreditovaných přednášek, zhlédnout psychosomatické techniky nebo si ověřit, jak správně přednášet před větším publikem. Nebo si jen poslechnout rozhovor s americkým odborníkem na regenerativní medicínu Brianem H.Johnstone, který byl hostem mezinárodní konference „Regenerative Medicine and Bioinformatics" v květnu 2016 v Ostravě.

Na portálu Edumedic najdou lékaři vždy přínosné i zajímavé informace!

 

 

Kategorie: 
Hodnocení: 

HaSIM newsletter

Mějte přehled o našich novinkách!