22. pediatrický den

Vážení přátelé dětského lékařství,

zveme Vás na další ročník již 22. PEDIATRICKÉHO DNE do Ústí nad Labem.

Připravujeme pro Vás opět pestrý program naplněný novinkami, praktickými zkušenostmi a zajímavými kazuistikami z dětského lékařství a také z několika oborů s dětským lékařstvím těsně souvisejícími. Budete mít příležitost získat nové informace, diskutovat s odborníky, také se kolegiálně a přátelsky setkat.

Sympozium lékařů 22. ročníku pediatrického dne jsme nově umístili do konferenčních prostor Clarion Congress Hotelu Ústí nad Labem. Sympozium sester se bude konat v blízkém IBS HOTELU VLADIMIR, který poskytuje komfortnější prostor a větší kapacitu sesterské sekci. V době polední přestávky nám oba prostory umožnily zajistit na základě Vašeho přání teplé obědové menu. Věříme, že i tato změna přispěje k Vaší spokojenosti k účasti na sympoziu.

 

MUDr. Jaroslav Škvor, CSc., přednosta Dětské kliniky UJEP, Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., Krajská zdravotní, a. s.                                                

Mgr. Marie Lulková, vrchní sestra Dětské kliniky UJEP, Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., Krajská zdravotní, a. s.

Příloha zprávy: 
Kategorie: 
Klíčová slova: 
Hodnocení: 
5

HaSIM newsletter

Mějte přehled o našich novinkách!