Odborný dvoudenní kongres Healthcomm Professional

Odborný dvoudenní kongres, Healthcomm Professional, Praha - hotel Pyramida 25. – 26. 11. 2016

Podzimní cyklus odborných kongresů završí vzdělávací společnost  Health Communication s.r.o. v Praze, v termínu 25. – 26. 11. 2016.

V rámci programu se můžete těšit na zajímavé přednášky, které jsou přizpůsobeny Vašim aktuálním požadavkům, doplněné o témata, která vyvolají živou diskusi s lektory. Po každé přednášce mají účastníci možnost zeptat se lektorů na osobní zkušenosti z praxe, na fakta, která v přednášce zazněla, nebo na to, co jim v přednášce případně chybělo. I Vy můžete přidat svoji osobní a profesní zkušenost s danou tematikou v živé diskusi. Odborný program je rozdělen do jednotlivých bloků: farmakologie, psychologie, ekonomiky, práva a osobního rozvoje. Celým programem s dvaceti odbornými přednáškami Vás bude provázet moderátor Vojtěch Bernatský.

Kongres Healthcomm Vám jako jediný nabízí ke zhlédnutí unikátní 3D animace lidského těla, a to při biochemických procesech, které doprovází stres nebo proces fertilizace. Aktuální novinkou podzimních kongresů HEALTHCOMM PROFESSIONAL je virtuální realita. Za přispění partnera společnosti SAMSUNG ČR budete moci zhlédnout unikátní záběry probíhající v lidském těle a vyzkoušet si tak VR 360 v expozici VR. Těšit se také můžete i na zajímavé dárky od partnerů společnosti Health Communication, které mohou účastníci získat v průběhu celého kongresu.

Odborný program kongresu je akreditován pro lékárníky, farmaceutické asistenty, všeobecné sestry a nově také pro lékaře. Zúčastnit se však mohou i Ti, kteří mají touhu se vzdělávat napříč medicínskými a farmakologickými tématy.

Více informací o kongresu v Praze naleznete na webových stránkách www.healthcomm.cz

Budeme se těšit na Vaši účast.

Tým Healthcomm

Příloha zprávy: 
Kategorie: 
Klíčová slova: 
Hodnocení: 
4

HaSIM newsletter

Mějte přehled o našich novinkách!